| Herkunftsort: | USA |
| Markenname: | Honeywell |
| Zertifizierung: | COC |
| Modellnummer: | 100-34702-001 |
| Min Bestellmenge: | 1 Stück |
|---|---|
| Preis: | inquiry |
| Verpackung Informationen: | Original |
| Lieferzeit: | 3-5 Werktage |
| Zahlungsbedingungen: | T/T |
| Versorgungsmaterial-Fähigkeit: | 10 Stück pro Tag |
| Produktname: | 100-34702-001 Vertikaler Bustreiber von Honeywell | Produktmodell: | 100-34702-001 |
|---|---|---|---|
| Zustand: | Neu | VERSAND: | DHL, TNT oder EMS, FedEx, UPS |
| Aktie: | Verfügbar | Garantie: | 12 Monate |
| Bewertung: | 24 Vdc, 110 mA | Packmaß: | 11,8 "x 7,9" x 9,9 "(30 cm x 20 cm x 25 cm) |
| Bruttogewicht: | 3 kg |
| Brand Name | Honeywell |
| Model | 100-34702-001 |
| Catalog | Procontrol |
| Origin | USA |
| Dimension | 16*16*12cm |
| Weight | 0.5kg |
| HS Code | 8537101190 |
| Payment | T/T |
| Sales Price | $999 |
| Warranty | 12 months |
| Lead time | 3-5 work days |
| TSI |
GE: IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670 IS200/DS200 series, EX2100, EX2000 Excitation Bently Nevada: 3500/3300 Surveillance protection system, Proximitor, Probe Epro: PR6422/PR6423/PR6424/PR6426/PR9268 series; MMS6000 system |
| PLC |
Schneider Modicon: Quantum 140series Westinghouse: OVATION system Allen-Bradley: SLC500: 1747/1746 series MicroLogix: 1761/1763/1762/1766/1764 series CompactLogix: 1769/1768 series Logix5000: 1756/1789/1794/1760/1788 series PLC-5: 1771/1785 series |
| DCS |
ABB: Advant Controller, S800/S900 I/O Advant AC800M series module, 800xA, Symphony Honeywell: Alcont, Experion LS, Experion PKS, Experion HS, TDC 2000, TDC3000 Emerson: DeltaV Dual channel redundant security system |
| ESD |
Invensys Triconex: Redundant fault-tolerant control system Invensys Foxboro: I/A Series system, FBM Rockwell: ICS Triplex modules |
| N/M | N/M |
| 125720-01 | T8461 |
| 1746-OB16 | IC660BBD120 |
| FBM219 | 140XTS00200 |
![]()
Q1: What's your product warranty period
A: Our products come with a one-year warranty. We're also open to discussing warranty extension if you need it.
Q2: What are your payment terms?
A:We often use EXW with T/T payment terms.
Q3: Kindly please provide the following additional information for the offered item: HS Code, Data sheet / technical catalogue
A:HS Code : 8537101190
please kindly check the data sheet.
Ansprechpartner: Candy Wang
Telefon: +8618059279924